fbpx

Hakkımızda

Türkiye’nin güzellik alanında uzmanlaşmış ilk marka ajansına hoş geldiniz!

Kuaförler, Güzellik Salonları, Diyetisyenler, Spor/Spa Merkezleri başta olmak üzere güzellik sektöründe bulunan ürün ya da hizmet sağlayıcılarına hizmet vermek amacıyla kurulan The Beauty PR* iletişim alanında uzman ekibiyle girişimlerin markalaşma sürecinde ve markalarının büyüme aşamasında ihtiyacı bulunan tüm iletişim faaliyetlerini bir arada sunar.

Sizin de markanız The Beauty PR bünyesinde olsun isterseniz ”Yeni Müşteri Formu”nu doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!

Blogger&Influencerlar ile birlikte yürüttüğümüz özel çalışmalara Blogger&Influencer olarak katılmak isterseniz bizimle B Club başlığında bulunan formu doldurarak iletişime geçebilir, markalarımızla yapılacak işbirliklerinde kulübümüze özel ücretsiz deneyim olanaklarından ya da özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Güzellik alanındaki tüm iletişim çalışmalarımız markanıza değer katacak, sektörünüze yönelik özel analiz yöntemleri ile müşteri portföyünüzü genişletecek şekilde tasarlanmıştır.

*The Beauty PR, Miya Grup markası olup, Türkiye iletişim sektöründe, farklı ajans yapısı ile 2008 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Dubai’nin önde gelen iletişim ajansı Cicero&Bernay’ın Global Partneri’dir.

Güzellikle,

The Beauty PR Team